O MNIE

Cześć!

Mam na imię Marta i jestem założycielką tego bloga. Piszę na nim o wszystkim tym, co wiąże się ze zdrowym i spokojnym trybem życia. Nie znajduje się tu nic, czego sama na sobie nie sprawdziłam: porady bazują na własnym doświadczeniu, „sposoby na” to rzeczy, które sama naprawdę robię, recenzje to moje przemyślenia, a przepisy to dania, którymi karmię na co dzień męża i od czasu do czasu najbliższych.

Strona ta powstaje z perspektywy osoby uczącej się jak lepiej i zdrowiej żyć. Chcę tu dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami, odkryciami i sposobami na to, jak osiągnąć spokój i zdrowie w życiu codziennym. Zawsze pamiętam, że istnieją też inne wartościowe drogi, o których jeszcze nie słyszałam i których jeszcze nie wypróbowałam. Dlatego najbardziej cieszy mnie, kiedy Wy sami dzielicie się ze mną swoimi przemyśleniami, doświadczeniami i metodami na to, by ciągle się rozwijać i by po prostu przyjemnie żyć. Wszelkie ciekawostki, linki, polecenia książek, filmów, muzyki, blogów i wszystkiego, co tylko przyjdzie Wam do głowy, jest tu mile widziane. Naprawdę chętnie dowiem i nauczę się czegoś od Was!

Wszystkie zamieszczone na blogu teksty, grafiki i zdjęcia są mojego autorstwa (o ile nie zaznaczono inaczej). Większość zdjęć robię telefonem komórkowym, jednak przy sesjach tworzonych specjalnie dla konkretnych postów korzystam z bardziej profesjonalnego aparatu fotograficznego – stąd widoczna różnica w jakości obrazu.

Napisz do mnie: stanobecnyblog@gmail.com

 

Dziękuję za czytanie! 🙂

 

Dodaj komentarz